Другая любовь

Другая любовь
Author:
Tags: g, kindle, наукпоп
Publisher: Фолио-Пресс
Publication Year: 2000
ISBN: 5762701468

g: 17.04.2017

About the Book

Фух, дочитав! Книжка корисна, розлога, глибока і така здоровезна, що під кінець я вже просто втомився від теми у її найдрібніших відгалуженнях — від підерастії до чоловічої проституції і гей-культури. Клейн, звісно, здійснив масштабну роботу, пройшовшися по всій історії гомосексуальності у різних суспільствах і культурах, по десятках теорій її виникнення, по боротьбі і примиренню з нею, розбираючи і розбираючи всі ці навали інформації, дезінформації, забобон, гіпотез, теорій і практик.
Для вразливого читача книжка може виявитися просто непід’ємною. Клейн з лікарською відстороненністю дає таку кількість розлогих цитат без купюр з гомосексуальної літератури, інтимних розповідей, відповідей на анкети у різноманітних дослідженнях за темою, у листах, спогадах, що часом текст починає виглядати як гей-порно. Втім, з таким самим успіхом можна сприймати як порно й праці Фрейда, Юнга чи будь-яке наукове дослідження сексуальності.
Наврядчи, цю книжку можна вважати науковим дослідженням, але це найповніше і найточніше зібрання антропологічних, культорологічних, біологічних, а надто, психологічних матеріалів на цю тему в одному місці.